Pokud máte jakýkoli dotaz,
neváhejte nás kontaktovat přes

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. Napište nám přes tento kontaktní formulář a my se pokusíme Vám co nejdříve odpovědět.

Please leave this field empty.

Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů („GDPR“) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

Herbacos Recordati

Společnost Herbacos Recordati s.r.o. působí na českém a slovenském farmaceutickém trhu s léčivy již řadu let. Původní společnost HERBACOS s.r.o. vznikla již v roce 1991 jako firma zabývající se výrobou tradiční bylinné kosmetiky. Během krátké doby se společnosti podařilo vybudovat si pozici jednoho z největších českých výrobců registrovaných léků, doplňků stravy a kosmetický přípravků, v jehož portfoliu se nachází známé a úspěšné produkty jako ACYLPYRIN®, VALETOL®, Veral®, Infadolan®, Rybilka®, Avilut®, LIPOVITAN® DUO nebo LIPOVITAN® S.

Všechny produkty společnosti Herbacos Recordati s.r.o. zakoupíte ve své oblíbené lékárně nebo v lékárenských e-shopech.

Chcete se dozvědět více o produktech společnosti Herbacos Recordati s.r.o.? Navštivte naše webové stránky www.recordati.cz.

Soutěžte s Lipovitanem a vyhrajte

Víkendový wellness
pobyt pro dva

Chci soutěžit

LIPOVITAN DUO
LIPOVITAN S
LIPOVITAN