Pokud máte jakýkoli dotaz,
neváhejte nás kontaktovat přes

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit. Napište nám přes tento kontaktní formulář a my se pokusíme Vám co nejdříve odpovědět.

Please leave this field empty.

Poskytnutím osobních údajů prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou k dispozici zde.

Herbacos RecordatiSpolečnost Herbacos Recordati s.r.o. působí na českém a slovenském farmaceutickém trhu s léčivy již řadu let. Původní společnost HERBACOS s.r.o. vznikla již v roce 1991 jako firma zabývající se výrobou tradiční bylinné kosmetiky. Během krátké doby se společnosti podařilo vybudovat si pozici jednoho z největších českých výrobců registrovaných léků, doplňků stravy a kosmetický přípravků, v jehož portfoliu se nachází známé a úspěšné produkty jako ACYLPYRIN®, VALETOL®, Veral®, Infadolan®, Rybilka®, Avilut®, LIPOVITAN® DUO nebo LIPOVITAN® S.Všechny produkty společnosti Herbacos Recordati s.r.o. zakoupíte ve své oblíbené lékárně nebo v lékárenských e-shopech.Chcete se dozvědět více o produktech společnosti Herbacos Recordati s.r.o.? Navštivte naše webové stránky www.recordati.cz.

Kontaktní adresa:

Herbacos Recordati s.r.o.
Dolnoměcholupská 1418/12
102 00 Praha 15
Česká republika

IČ: 15061906
DIČ: CZ15061906

 

+(420) 227 200 722, +(420) 227 200 777
recordati@recordati.cz
www.recordati.cz

Právní úprava

LIPOVITAN DUO
LIPOVITAN S
LIPOVITAN